İade ve Değişim Şartları

İade ve değişim koşullarınız nelerdir?

İade ve değişim işleminizin yapılabilmesi için ürünlerin kullanılmamış, yıkanmamış, tadilat görmemiş ve satılabilirlik özelliğinin kaybedilmemiş olması gerekmektedir.

Ürünlerin, siparişinizle birlikte gönderilen faturası ile gönderilmesi gerekmektedir.

 

- Beden ve ürün değişimi yapıyoruz.

- Ürün iadesi olur.

- İade ve değişim durumlarında 100 TL kargo ücreti alıcıya aittir.

- Ücret iadesi durumunda sadece ürün ücreti geri iade olur. Kapıda ödeme bedeli ve kargo ücreti iade olmaz. Almış olduğunuz ürünün bedeli iade olur.

 

UYARI: Abiye bluz, elbise ve tuniklerin iade ve değişiminde, ürünün size geldiği gün ürünü bize geri göndermiş olmanız gerekir. Yani siparişi teslim aldığınız gün, iade ve değişim talebinde bulunabilir ve ürünü teslim aldığınız gün ürünü bize geri göndermiş olmanız gerekir. Yurtiçi Kargo ile çalıştığımız için, ürünün size hangi gün saat kaçta teslim edildiğini çok kolaylıkla tespit edebiliyoruz. (Daha önce yaşanılanlardan dolayı bu açıklamayı yapmak durumundayız.)

 

İade ve değişim ürünleri için süremiz 14 gündür. Bu süreyi aşan durumlarda iade ve değişim talepleriniz işleme alınmayacaktır.

Değişim talepleriniz satın aldığınız ürünün farklı renk veya bedeni için değişimi yapılmaktadır. Zorunlu durumlarda da başka bir ürünlede değişimi olmaktadır.

Değişim işlemi bir defaya mahsustur. Değişim işlemi yapılan ürünle ilgili yeni bir değişim işlemi yapılmayacaktır.

 

 

Ürün iade/değişim aşamaları nelerdir?

Ürün değişimi ve iadenin olabilmesi için; ürünün kullanıcı tarafından kullanılmamış veya deforme edilmemiş olması gerekmektedir. Kullanılmış veya deforme edilmiş ürünlerin değişim ve iadesi mümkün değildir.

** Para iadesi olabilmesi için; satılan ürün kullanılmamış ve zarar görmemiş bir şekilde tarafımıza ulaşması gerekmektedir. Para iadesinde kargo ücreti ve kapıda ödeme bedeli komisyonu, ürün bedelinden düşülür.

Değişim ve iade sürecinin daha hızlı ve sorunsuz olabilmesi için lütfen aşağıdaki Whatsapp Hattı üzerinden bizimle yazılı iletişime geçiniz.

 

İade ve değişim için Whatsapp iletişim numaramız: 0532 475 65 33

İade ve değişim için Yurtiçi Kargo Müşteri Numaramız: 390 781 690

 

İade ve değişim durumlarında taraflar kendi kargo ücretini öderler. Firmamızın kusurlu olduğu tüm şartlarda bu durum geçerli değildir.

İade / değişim ürününüzün bize ulaşmasını takiben, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanımdan kaynaklanan bir hata tespit edilmediği takdirde, ürün bedeli hesabınıza veya kartınıza iade edilecektir. Hesabınıza yapılacak ücret iadesi 7-10 iş günü içinde yapılmaktadır.

*** Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, DENPARİS tarafından iade alınmayacak veya değiştirilmeyecektir.

 

Online mağazanızdan satın alınan ürünlerin iade ve değişim süresi kaç gündür?

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünleri, Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince teslim tarihinden itibaren ondört (14) gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

Kusurlu ürünlerin iade ve değişim süresi 30 gündür.

Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır.

NOT: Para iadesi durumunda müşteriden 100 TL hizmet bedeli tahsil edilerek ücret iadesi olur.

NOT-2: Den Paris Luxe kategorisinde satılan ürünlerin iadesi yada değişimi yoktur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR