Hakkımızda

Dünden bugüne modanın rasyonelleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen Den Paris 10 yıl önce moda ve perakende sektörüne merhaba dedi.

Bugünü yorumlayan markamız modaya özgün ve yenilikçi bakış açısıyla dikkat çekiyor.

Yenilikten ve kendi stilini oluşturmaktan ödün vermeyen den paris sizi moda serüveninde hayal etmeye, sınırlarınızı zorlamaya ve hissetmeye davet ediyor…

En son trendleri, geniş ürün yelpazesini en yüksek kalitede ve uygun fiyat ile müşterilerine sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Den parisin müşteri memnuniyeti anlayışı tüm ürün ve hizmetler için geçerlidir ve bugüne kadar devam eden başarısının temeli bu ilkedir.

Tüm çalışanlarımızın amacı, bu ilkeye bağlı kalarak müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak ve en iyi hizmeti vermektir.

Satış sonrasında; mağazalarımızda deneyimli satış danışmanlarımız aracılığı ile müşterilerimizle buluşmaktayız.

Satış sonrasında; müşterilerimizden gelen her türlü talep, soru ve eleştirileri en hızlı biçimde cevaplandırıp, ürün ve hizmet kalitemizi artırmak için değerlendirmeye almaktayız.

 

 

VİZYONUMUZ

 

 Den Paris adı altında oluşturduğumuz markamız ve kurumsal  kimliğimiz ile  satış noktalarında  müşterilerimizle buluşmaktayız.

Profesyonel kadrosu ile kendi bünyemizdeki tasarımcımızın hazırladığı modeller ile sektörde hizmet vermekteyiz. Türkiye’de geniş bir kitleye  sahip olan firmamız, müşterilerimizin tüm ürünlere erişebilmesi için ülkede birçok perakende satış mağazalarımızda seçkin ve kaliteli koleksiyonlarımızı sunmanın avantajını taşıyoruz.

 

 

 

MİSYONUMUZ

 

Markamız ilkesine bağlı kalarak; özgün, zarif ve modern stillerle hazırlanan, çok özel ithal kumaşlar seçilerek

 üretimin her aşamasında kalite kontrolü yapılmaktadır.  Çağımızın kendini yetiştirmiş  modern kadınlarına hitap eden  her sezon yeni kreasyon ile kumaşlardan harikalar yaratıyoruz .

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR